دهه هشتاد را می توان دهه ی شروع صنعت سی ان سی در ایران دانست. هر چند قبل از این دهه نیز بطور معدود از سی ان سی در صنایع مختلف در ایران استفاده می شد ولی در این دهه این ابزار جنبه عمومی تر به خود گرفت و مجموعه هایی جسارت ورود به این صنعت را در خود دیدند. متاسفانه عدم ارتباط بین صنایع ایران و کشور های صنعتی علاوه بر تاخیر در ورود این تکنولوژی، مانع رشد سریع کیفی این صنعت در ایران بود که می توان فرایند بلوغ این صنعت را عملا ۱۰ سال در نظر گرفت که برای دنیای امروز زمان زیادیست.

در راستای ارتقای محصولات و پاسخ به انتظارات این صنعت، مجموعه رادونیکس بلافاصله اقدام به اصلاح کاستی ها و افزایش توانایی های این مدل از کنترلر نمود و مدل +Radonix PC با قابلیت های منحصر به فرد را وارد بازار کرد. سادگی کاربری، انعاف پذیری نسبی کنترلر در صنایع چوب و برش فات و قیمت مناسب باعث شد این محصول از اقبال خوبی در صنعت سی ان سی بهره مند شده و برای مدت ۳-۴ سال در حدود ۱۲۰۰ دستگاه با این کنترلر راه اندازی شد. جهت کسب اطلاعات کامل به سایت https://radonix.com مراجعه کنید.

برگزاری دوره های آموزشی پاورمیل بصورت خصوصی و گروهی مختص به شرکت ها . تنطیم پست دستگاه های صنایع چوب و سنگ کنترلر رادونیکس.

مدرس مهندس یحیوی

تماس و واتساپ 989112235526+


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ کانون دخترانه تسنیم زد وان موزیک - دانلود آهنگ جدید گروه کامپیوتر فنی حرفه ای و کار دانش استان آذربایجان غربی فروشگاه خرید لوازم زناشویی فی کالا کد 32370 دروغ ها و خرافات ملحدین دانلود کمیک فارسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی سرهنگ یه کاکتوس امیدوار فصل رویش Serp